Vůz

Co je Vůz pro nevěstu?

Sedmimístný Volkswagen Multivan Bulli rok výroby 2019 v bílé barvě. Vůz ozdobíme podle Vašeho přání tak, aby ladil s celkovou výzdobou svatby a s květinou nevěsty.

 

Proč si půjčit vůz na svatbu? 

Půjčený vůz je bez starostí. Nemusíte nic kontrolovat, jezdit do myčky, zdobit. Odpadají starosti s tím, zda Vás auto bezproblémově odveze, zda se zrovna v den D neporouchá. 

 

Proč si půjčit svatební vůz i s řidičem? 

Díky řidiči nemusíte obtěžovat rodinu a blízké. Všichni si mohou připít na novomanžele už od rána. Rodina nemusí přemýšlet, jaké auto vybere, či si lámat hlavu nad spolehlivostí vozu. 

Co Vůz pro nevěstu nabízí?

Soukromí

Vůz má zatmavená a takřka neprůhledná skla, takže poskytuje nevěstě dostatek soukromí.

Pohodlné posezení

Pohodlné posezení v prostoru, kde se Vám nezmačkají svatební šaty, kam bez potíží nastoupíte a odkud vystoupíte s grácií a nikoli tak, že všichni okolo uvidí Vaši spodničku.

Až 6 míst

Náš svatební vůz je prostorný a najednou uvezete nejen nevěstu, ale třeba i fotografa, rodiče, svědka a družičku.

Občerstvení

Dohlédneme na pitný režim nevěsty. Šálek dobré kávy, čaje či sklenička sektu. Voňavý mátový čaj na zklidnění stresu.

Na cestu z obřadní síně pro novomanžele na přání připravíme skleničku sektu. 

Klimatizace i topení

Postaráme se, aby ve voze bylo příjemně a aby Vaše líčení ani kytice nepřišly k újmě.

Rozptýlíme Vaši případnou nervozitu. Pomůžeme Vám nastoupit a vystoupit z vozu, podržíme Vám vlečku, kytici i deštník. Abychom k Vám zapadli, oblékneme se ve stylu Vaší svatby.  

Internet 

K dispozici Vám bude wi-fi i usb nabíječka. Díky tomu může být nevěsta neustále v kontaktu s koordinátory svatby či se svými blízkými.

Speciální krabička poslední záchrany 

Krabička poslední záchrany může hrát naprosto klíčovou roli v uklidnění nevěsty. Obsahuje: sicherky, špendlíky, jehlu a bílou nit, nůžky, kapesníčky, dostatečně velké zrcátko, sponky do vlasů, ústní sprej, zubní nit, tampón, pilulky proti bolesti, lak na vlasy.