O nás

Proč jet s námi?

Jsme manželé, kteří si na svůj svatební den velmi dobře pamatují a díky tomu ví, jak náročné přípravy svatby mohou být.

Zajistíme Váš odvoz nejen k oltáři, ale i na svatební focení a místo hostiny.

Můžete si vybrat, zda Vás poveze Petr, Veronika či oba. Jeden se může starat o bezpečný odvoz, druhý o pohodlí nevěsty.

Veronika:Když jsme se brali, jela jsem ve své staré černé třistašestce. Bylo to takové svéhlavé, ale patřilo to k nám. Během čekání na obřad, kdy se sluníčko opřelo do kapoty, jsem si uvědomila, že to nebyl nejlepší nápad. Byla jsem celá rozlámaná, zpocená a byla bych vděčná za pohodlnější sezení. Nechtěla jsem totiž, aby mě ženich před obřadem viděl.

Jak by mělo vypadat auto pro nevěstu? 

Není pevně dáno, jak by mělo auto pro nevěstu vypadat. Platí však, že nevěstin vůz by měl být nepřehlédnutelný a pohodlný. Bonusem pak je, když je auto bílé. 

Proč bílá? Bílá se hodí k šatům nevěsty, a to ať jsou sněhobílé, champagne nebo třeba červené. Výhoda bílého vozu je ta, že lze jakkoli zdobit. Je možné jej kombinovat s květinou, panenkou, girlandou či mašlemi. Kreativitě se meze nekladou. 

Jak nazdobit svatební vůz? 

Auto by mělo být ozdobeno tak, aby ladilo s celou svatbou. Pokud chcete na kapotě květiny, měly by ladit s kyticí nevěsty. Nemusí se jednat o kopii 1:1, ale vypadá velmi hezky, když jsou použity stejné květy jako na nevěstině kytici. Možnosti jsou neomezené. Kytice může být ve tvaru srdce, může být přes kapotu naširoko, nebo je možné jednotlivé květy rozvrstvit po celé kapotě. Krásně vypadá také kvítek, mašle či obojí na rukojeti dveří. 

Kytice ale není vůbec potřeba, autu dodají šmrnc také stuhy, tyl či organza v barvách Vaší svatby. 

Panenka na kapotě už není tolik populární. Důvodem je, že nevěstino auto posléze většinou slouží k odvozu novomanželů. Rozhodně ale není out a pokud jste od malička toužila, že se svezete v autě s panenkou na kapotě, rádi Vám toto přání splníme.